• V našej škole máme momentálne v ponuke nasledovné krúžky

•

V rámci krúžku Anglický jazyk si deti pod vedením pani učiteľky Terezky Vitekovej  nenásilnou a zábavnou  formou osvojujú nové anglické slovíčka a pravidlá anglickej gramatiky hraním rôznych hier, kreslením, spievaním a spoločnými veselými a hravými cvičeniami.

Krúžok Šikovné ruky vedie rovnako šikovná pani učiteľka Sofia Bugáňová. Deti si pravidelne precvičujú svoje hlavy a šikovné prsty a spoločne rozvíjajú svoju kreativitu a fantáziu pri kreslení, maľbe, strihaní a lepení svojich diel z papiera či látok a takisto si skúšajú základy šitia. Častokrát je ich bohatá tvorba odzrkadlením aktuálneho ročného obdobia čo je vidieť najmä na tvorbe s prírodninami z našej okolitej prírody.

Náš obľúbený Športový krúžok je pod vedením pána učiteľa Stanka Urbana a pani učiteľky Tatiany Smidovej. Pokiaľ to počasie dovoľuje, deti športujú vonku na čerstvom vzduchu, buď na školskom ihrisku alebo na obecnom futbalovom ihrisku. Počas nepriaznivého počasia krúžok prebieha v školskej telocvični.

Krúžok Varecha je u nás už dlhodobo vychytený, nakoľko je vedený našou pani učiteľkou Dášou Brnovou, ktorá je známa svojou kulinárskou kuchyňou a jej recepty už dlhé roky kolujú medzi deťmi a v mnohých rodinách už doslova zdomácneli. Deti v škole podľa týchto receptov varia a pečú spoločne a potom tento nacvičený recept skúšajú i pre svojich rodičov a súrodencov doma. Ak si chcete niečo dobré z ich ponuky vyskúšať, nech sa páči kliknite tu.